Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11043
- Articol:45.135.01
- Disponibilitate:În stock99
- Capacitate acumulator :1.5 Ah
- Durata de încărcare :5 ore
- Moment de rotație maxim :4.5 Nm
- Număr de baterii incluse :1
- Tensiune acumulator :3.6 V
- Tip acumulator :Li-Ion
- Tip portsculă :1/4" hexagonal
- Turație în gol :180 min-1
- Arată toate specificatiile
719 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 135 Lei / lună |
75 Lei / lună |
55 Lei / lună |
45 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate acumulator | 1.5 Ah |
| Durata de încărcare | 5 ore |
| Moment de rotație maxim | 4.5 Nm |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiune acumulator | 3.6 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip portsculă | 1/4" hexagonal |
| Turație în gol | 180 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







