Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11075
- Articol:45.139.35
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :acumulator
- Capacit. de găurire în zidărie :10 mm
- Capacitatea bateriei :2 Ah
- Deschiderea mandrinei :13 mm
- Greutatea :1.5 kg
- LED-uri de iluminare :este
- Moment de strângere maxim :48 Nm
- Număr de baterii incluse :2
- Numărul de viteze :2
- Revers :este
- Rotații 1 viteza :400 min‾¹
- Rotații 2 viteza :1500 min‾¹
- Set :al doilea acumulator
- Suitcase :este
- Tensiunea bateriei :18 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :cu percuție
- Trepte ale momentului de torsiune :23
- Turația în gol :24000 min-1
- Arată toate specificatiile
3.482 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 655 Lei / lună |
365 Lei / lună |
268 Lei / lună |
220 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în zidărie | 10 mm |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Greutatea | 1.5 kg |
| LED-uri de iluminare | este |
| Moment de strângere maxim | 48 Nm |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | este |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1500 min‾¹ |
| Set | al doilea acumulator |
| Suitcase | este |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | cu percuție |
| Trepte ale momentului de torsiune | 23 |
| Turația în gol | 24000 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





