Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11077
- Articol:85874f2b
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :acumulator
- Deschiderea mandrinei :10 mm
- Greutatea :1.35 kg
- Moment de strângere maxim :35 Nm
- Numărul de viteze :1
- Rotații 1 viteza :550 min‾¹
- Set :fără acumulator
- Tensiunea bateriei :18 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Greutatea | 1.35 kg |
| Moment de strângere maxim | 35 Nm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Rotații 1 viteza | 550 min‾¹ |
| Set | fără acumulator |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





