Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11081
- Articol:4aad3c74
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea bateriei :1.3 Ah
- Greutatea :1 kg
- LED-uri de iluminare :este
- Max. turații în gol :1300 min-1
- Moment de strângere maxim :25 Nm
- Numărul de viteze :2
- Revers :este
- Tensiunea bateriei :12 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea bateriei | 1.3 Ah |
| Greutatea | 1 kg |
| LED-uri de iluminare | este |
| Max. turații în gol | 1300 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 25 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | este |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



