Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11073
- Articol:cdd51db7
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :acumulator
- Capacitatea bateriei :1.3 Ah
- Greutatea :0.38 kg
- Moment de strângere maxim :3 Nm
- Numărul de viteze :1
- Revers :este
- Rotații 1 viteza :200 min‾¹
- Set :încărcător
- Tensiunea bateriei :3.6 V
- Timp de încărcare :3 ore
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :pentru biți
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1.3 Ah |
| Greutatea | 0.38 kg |
| Moment de strângere maxim | 3 Nm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Revers | este |
| Rotații 1 viteza | 200 min‾¹ |
| Set | încărcător |
| Tensiunea bateriei | 3.6 V |
| Timp de încărcare | 3 ore |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | pentru biți |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







