Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11167
- Articol:42.599.00
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :rețea
- Deschiderea mandrinei :6,35 mm
- Greutatea :2.2 kg
- Max. turații în gol :2200 min-1
- Numărul de viteze :1
- Revers :este
- Specificații suplimentare :720 W
- Tip mandrină :hexagonală pentru biţi
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
807 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 151 Lei / lună |
84 Lei / lună |
62 Lei / lună |
51 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Deschiderea mandrinei | 6,35 mm |
| Greutatea | 2.2 kg |
| Max. turații în gol | 2200 min-1 |
| Numărul de viteze | 1 |
| Revers | este |
| Specificații suplimentare | 720 W |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







