Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30288
- Articol:A711654
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea bateriei:1.3 Ah
- Deschiderea mandrinei:10 mm
- Greutatea:1.5 kg
- Moment de strângere maxim:28 Nm
- Număr de baterii incluse:1
- Producător:AGM
- Rotații 1 viteza:400 min‾¹
- Rotații 2 viteza:1500 min‾¹
- Tensiunea bateriei:18 V
- Timp de încărcare:1 ore
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1.3 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Greutatea | 1.5 kg |
| Moment de strângere maxim | 28 Nm |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Producător | AGM |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1500 min‾¹ |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa