Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:12596
- Articol:ab41378c
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :rețea
- Controlul electronic al vitezei :este
- Deschiderea mandrinei :10 mm
- Diam. max. in beton :10 mm
- Diametrul găurii în lemn :15 mm
- Diametrul găurii în oțel :13 mm
- Limitator adancime ajustabil :nu este
- Maner secundar :nu este
- Numărul de viteze :1
- Putere :500 W
- Revers :este
- Rotații 1 viteza :2800 min‾¹
- Tip aplicații :găurit
- Tip mandrină :rapida
- Tip :fără percuție
- Valiză de depozitare :nu este
- Arată toate specificatiile
650 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 122 Lei / lună |
68 Lei / lună |
50 Lei / lună |
41 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Controlul electronic al vitezei | este |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Diam. max. in beton | 10 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 15 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Limitator adancime ajustabil | nu este |
| Maner secundar | nu este |
| Numărul de viteze | 1 |
| Putere | 500 W |
| Revers | este |
| Rotații 1 viteza | 2800 min‾¹ |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrină | rapida |
| Tip | fără percuție |
| Valiză de depozitare | nu este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






