Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24827
- Articol:Zeae15cdd9
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :priza
- Deschiderea mandrinei :10 mm
- Diametrul găurii în lemn :25 mm
- Diametrul găurii în oțel :10 mm
- Numărul de viteze :1
- Putere :450 W
- Tip aplicații :găurit
- Tip mandrină :rapida
- Tip :cu unghi
- Turația în gol :2400 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Descriere Maşină de găurit Makita DA3011F
Makita DA3011F
Motor puternic de 450 W
Înălțime extrem de redusă, numai 93 mm de la vârful mandrinei până la muchia superioară a reductorului
Comutator electronic cu rotiță de reglaj și blocare
Funcționare stânga - dreapta
Pentru lucrul în locuri greu accesibile
Gaura filetata pentru mâner suplimentar
Cu lampa de lucru cu LED
Specificații Maşină de găurit Makita DA3011F
- Tip aplicații găurit
- Tip cu unghi
- Putere 450 W
- Tip mandrina rapida
- Alimentare priza
- Deschiderea mandrinei 10 mm
- Numărul de viteze 1
- Turația în gol 2400 min‾¹
- Diametrul găurii în oțel 10 mm
- Diametrul găurii în lemn 25 mm
- Greutate 1.6 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 25 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Putere | 450 W |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrină | rapida |
| Tip | cu unghi |
| Turația în gol | 2400 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




