Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30182
- Articol:A603018
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:Încărcător - 1 buc., 17 buc biți, adaptor de terminale
- Capacitate acumulator:0.8 Ah
- Durata de încărcare:5 ore
- Garanție:12 luni
- Moment de rotație maxim:5 Nm
- Număr de baterii incluse:1
- Număr viteze mecanice:1
- Producător:Graphite
- Tensiune acumulator:3.6 V
- Tip acumulator:Li-Ion
- Tip portsculă:1/4" hexagonal
- Turație în gol:200 min-1
- Valiză de protecţie:nu
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Încărcător - 1 buc., 17 buc biți, adaptor de terminale |
| Capacitate acumulator | 0.8 Ah |
| Durata de încărcare | 5 ore |
| Garanție | 12 luni |
| Moment de rotație maxim | 5 Nm |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Număr viteze mecanice | 1 |
| Producător | Graphite |
| Tensiune acumulator | 3.6 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip portsculă | 1/4" hexagonal |
| Turație în gol | 200 min-1 |
| Valiză de protecţie | nu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






