Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30339
- Articol:A1683357
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate rezervorului de ulei:70 ml
- Capacitatea motorului:31 cm³
- Capacitatea rezervorului:0.7 l
- Cerc de tăiere:25.5 cm
- Frecvența de rotație:6500 min-1
- Garanție:12 luni
- Greutate:7.6 kg
- Nivel de zgomot:94 dB
- Numărul de cicluri:4-timpi
- Producător:DeToolz
- Putere:1.09 hp
- Tip mâner:în formă de U
- Tipul instrumentului de tăiere:cuțit , fir
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate rezervorului de ulei | 70 ml |
| Capacitatea motorului | 31 cm³ |
| Capacitatea rezervorului | 0.7 l |
| Cerc de tăiere | 25.5 cm |
| Frecvența de rotație | 6500 min-1 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 7.6 kg |
| Nivel de zgomot | 94 dB |
| Numărul de cicluri | 4-timpi |
| Producător | DeToolz |
| Putere | 1.09 hp |
| Tip mâner | în formă de U |
| Tipul instrumentului de tăiere | cuțit , fir |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






