Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24689
- Articol:Zf3aa904cb
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime caneluri :7-45
- Aspirarea prafului :este
- Diametru locului de plantare disc :22,23
- Diametrul ext. al discului :150 mm
- Dimensiuni :420x150x200 mm
- Lăţime caneluri :7-43
- Lungime cablu :5 m
- Numărul de discuri :2
- Protecţie la suprasarcină :este
- Putere :1800 W
- Reglarea turatiei :este
- Rolele de ghidare :este
- Sistemul de stabilitate :este
- Soft start :este
- Turația în gol :7800 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Debitor canale Makita SG150
- Putere 1800 W
- Turatia in gol 7800 rpm
- Reglarea turatiei da
- Numărul de discuri 2
- Diametrul ext. al discului 150 mm
- Diametru locului de plantare disc 22,23
- Lăţime caneluri 7-43
- Adâncime caneluri 7-45
- Soft start da
- Sistemul de stabilitate da
- Aspirarea prafului da
- Rolele de ghidare da
- Protecţie la suprasarcină da
- Lungime cablu 5 m
- Dimensiuni 420x150x200 mm
- Greutate 5.7 kg
| Specificatii | |
| Adâncime caneluri | 7-45 |
| Aspirarea prafului | este |
| Diametru locului de plantare disc | 22,23 |
| Diametrul ext. al discului | 150 mm |
| Dimensiuni | 420x150x200 mm |
| Lăţime caneluri | 7-43 |
| Lungime cablu | 5 m |
| Numărul de discuri | 2 |
| Protecţie la suprasarcină | este |
| Putere | 1800 W |
| Reglarea turatiei | este |
| Rolele de ghidare | este |
| Sistemul de stabilitate | este |
| Soft start | este |
| Turația în gol | 7800 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







