Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30251
- Articol:A821091
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncime caneluri:8-30
- Diametru locului de plantare disc:22,2
- Diametrul ext. al discului:125 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.2 kg
- Lăţime caneluri:8-26
- Menține o viteză constantă sub încărcare:da
- Numărul de discuri:2
- Producător:Graphite
- Putere:1320 W
- Turatia in gol:9000 rpm
- Arată toate specificatiile
3.835 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 722 Lei / lună |
402 Lei / lună |
296 Lei / lună |
242 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime caneluri | 8-30 |
| Diametru locului de plantare disc | 22,2 |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.2 kg |
| Lăţime caneluri | 8-26 |
| Menține o viteză constantă sub încărcare | da |
| Numărul de discuri | 2 |
| Producător | Graphite |
| Putere | 1320 W |
| Turatia in gol | 9000 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



