Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31795
- Articol:A551196
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adancimea de tăiere la 45°:43 mm
- Adancimea de tăiere la 90°:65 mm
- Alimentare:cablu
- Diametrul al pânzei:185 mm
- Diametrul int. al pânzei:16 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:5.3 kg
- Laser:da
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:1500 W
- Turația in gol:5800 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adancimea de tăiere la 45° | 43 mm |
| Adancimea de tăiere la 90° | 65 mm |
| Alimentare | cablu |
| Diametrul al pânzei | 185 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 16 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 5.3 kg |
| Laser | da |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 1500 W |
| Turația in gol | 5800 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



