Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32262
- Articol:A1825827
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Colector de praf:da
- Frecvența vibrațiilor:13000 min-1
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.1 kg
- Producător:Wokin
- Puterea absorbită:220 W
- Suprafața de șlefuire:187х92.5 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Colector de praf | da |
| Frecvența vibrațiilor | 13000 min-1 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.1 kg |
| Producător | Wokin |
| Puterea absorbită | 220 W |
| Suprafața de șlefuire | 187х92.5 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa