Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31196
- Articol:A1654287
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:priza
- Colector de praf:da
- Frecvența vibrațiilor:24000 min-1
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.1 kg
- Numărul de revoluții:12000 rot/min
- Producător:Tolsen
- Puterea absorbită:220 W
- Reglarea rotației:da
- Suprafața de șlefuire:187х92.5 mm
- Arată toate specificatiile
874 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 164 Lei / lună |
91 Lei / lună |
67 Lei / lună |
55 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Colector de praf | da |
| Frecvența vibrațiilor | 24000 min-1 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.1 kg |
| Numărul de revoluții | 12000 rot/min |
| Producător | Tolsen |
| Puterea absorbită | 220 W |
| Reglarea rotației | da |
| Suprafața de șlefuire | 187х92.5 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





