Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:886-07
- Articol:588
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi ESS280RV
| Puterea absorbită | 280 W |
| Frecvența vibrațiilor | 12000 min-1 |
| Amplitudinea vibrațiilor | 2 mm |
| Valoare vibrații ah | 8.6 m/sec² |
| Suprafața de șlefuire | 93x185 mm |
| Nivelul de zgomot | 102 dB |
| Greutatea | 1.7 kg |
| În plus | colector de praf |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


