Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30366
- Articol:A1687338
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de praf:da
- Garanție:12 luni
- Lungime cablu de alimentare:2 m
- Producător:DeToolz
- Putere consumată:900 W
- Вес:3.6 kg
- Рабочая длина ленты/листа:533 mm
- Рабочая Ширина ленты/листа:76 mm
- Размеры ленты/листа:76x533 mm
- Скорость движения ленты:360 m/min
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Colector de praf | da |
| Garanție | 12 luni |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Producător | DeToolz |
| Putere consumată | 900 W |
| Вес | 3.6 kg |
| Рабочая длина ленты/листа | 533 mm |
| Рабочая Ширина ленты/листа | 76 mm |
| Размеры ленты/листа | 76x533 mm |
| Скорость движения ленты | 360 m/min |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





