Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24755
- Articol:Z307a44007
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :Baterie
- Baterii incluse :nu sunt incluse
- Conexiune colector de praf :este
- Dimensiunile hârtiei ”scai” :125 mm
- Max. numărul de curse :22000 număr/min
- Min. numărul de curse :14000 număr/min
- Regulator de viteză :este
- Specificații suplimentare :colector de praf
- Tenseune bateriei :18 v
- Tipul bateriei :Li-Ion
- Viteza maxima :11000 min-1
- Viteza minimă :7000 rpm
- Диапазон Колебаний :2.8 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Şlefuitor cu excentric Makita DBO180Z
Alimentare Baterie
Tipul bateriei Li-Ion
Tenseune bateriei 18 v
Baterii incluse nu sunt incluse
Viteza minimă 7000 rpm
Viteza maxima 11000 min-1
Min. numărul de curse 14000 număr/min
Max. numărul de curse 22000 număr/min
Диапазон Колебаний 2.8 mm
Dimensiunile hârtiei ”scai” 125 mm
Regulator de viteză da
Conexiune colector de praf da
Greutate 1.7 kg
Specificații suplimentare colector de praf , fără încărcător
| Specificatii | |
| Alimentare | Baterie |
| Baterii incluse | nu sunt incluse |
| Conexiune colector de praf | este |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 125 mm |
| Max. numărul de curse | 22000 număr/min |
| Min. numărul de curse | 14000 număr/min |
| Regulator de viteză | este |
| Specificații suplimentare | colector de praf |
| Tenseune bateriei | 18 v |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Viteza maxima | 11000 min-1 |
| Viteza minimă | 7000 rpm |
| Диапазон Колебаний | 2.8 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




