Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24706
- Articol:Za28e57cbb
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :Rețea
- Conexiune colector de praf :este
- Dimensiunile hârtiei ”scai” :150 mm
- Mâner suplimentar :este
- Max. numărul de curse :20000 număr/min
- Min. numărul de curse :8000 număr/min
- Puterea absorbită :310 W
- Regulator de viteză :este
- Specificații suplimentare :colector de praf
- Viteza maxima :10000 min-1
- Viteza minimă :4000 rpm
- Диапазон Колебаний :3 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Mașină electrica de șlefuit orbital Makita BO6030 Maşină de şlefuit profesională bimanuală, cu capacitate ridicată de abraziune. Carcasa robustă a reductorului, turnată sub presiune din aliaj de aluminiu. Preselectarea electronică a turatiei. Cu inel de frânare pentru pornirea lină a platoului de şlefuire şi oprirea imediată după deconectare. Pentru slefuirea normală, slefuirea intermediară a lacurilor şi polizare. Rulmenti protejati împotriva prafului. Mâner de ghidare detasabil si mâner comutator cu pernă din cauciuc. Aspiratie eficientă prin placa de bază.
Specificații tehnice
- Putere absorbită 310 W
- Diametru 150 mm
- Frecvență curse 4000-10000 min-1
- Lungime cablu alimentare 2.5 m
- Frecvență oscilații 8000-20000 min-1
- Greutate (EPTA) 2.3 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | Rețea |
| Conexiune colector de praf | este |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 150 mm |
| Mâner suplimentar | este |
| Max. numărul de curse | 20000 număr/min |
| Min. numărul de curse | 8000 număr/min |
| Puterea absorbită | 310 W |
| Regulator de viteză | este |
| Specificații suplimentare | colector de praf |
| Viteza maxima | 10000 min-1 |
| Viteza minimă | 4000 rpm |
| Диапазон Колебаний | 3 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

