Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24708
- Articol:Zf4d505d7b
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :Rețea
- Conexiune colector de praf :este
- Dimensiunile hârtiei ”scai” :125 mm
- Max. numărul de curse :24000 număr/min
- Puterea absorbită :300 W
- Specificații suplimentare :colector de praf
- Viteza maxima :12000 min-1
- Диапазон Колебаний :5 mm
- Эксцентриситет :2.5 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Mașină electrica de șlefuit orbital Makita BO5030 Sistemul eficient de colectare prin pad-ul de slefuire pentru un mediu de lucru mai curat. Comutator sigilat pentru praf minimizeaza contaminarea. Utilizeaza discuri abrazive cu carlig pentru schimbari rapide. Slefuire lina si rapida, cu motor de 3.0 AMP (12.000 OPM). Design economic cu suprafata acoperita cu elastomer. Motor puternic pentru aplicatii grele. Capac pentru intrerupator ce previne patrunderea prafului. Echipat cu un rulment mare ce permite o crestere a durabilitatii. Posibilitate de conectare la un aspirator.
Specificații tehnice
- Putere absorbită 300 W
- Diametru 125 mm
- Frecvență curse 12000 min-1
- Lungime cablu alimentare 2.0 m
- Frecvență oscilații 24000 min-1
- Greutate (EPTA) 1.3 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | Rețea |
| Conexiune colector de praf | este |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 125 mm |
| Max. numărul de curse | 24000 număr/min |
| Puterea absorbită | 300 W |
| Specificații suplimentare | colector de praf |
| Viteza maxima | 12000 min-1 |
| Диапазон Колебаний | 5 mm |
| Эксцентриситет | 2.5 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





