Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29539
- Articol:A715035
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Amplitudinea vibrațiilor:2 mm
- Dimensiunile hârtiei:140x80 mm
- Frecvența vibrațiilor:28000 min-1
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.165 kg
- În plus:colector de praf
- Nivelul de zgomot:87 dB
- Numărul de revoluții:14000 rot/min
- Producător:Hammer
- Puterea absorbită:135 W
- Suprafața de șlefuire:140x80 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Amplitudinea vibrațiilor | 2 mm |
| Dimensiunile hârtiei | 140x80 mm |
| Frecvența vibrațiilor | 28000 min-1 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.165 kg |
| În plus | colector de praf |
| Nivelul de zgomot | 87 dB |
| Numărul de revoluții | 14000 rot/min |
| Producător | Hammer |
| Puterea absorbită | 135 W |
| Suprafața de șlefuire | 140x80 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







