Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31800
- Articol:A467811
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adancimea de tăiere la 45°:40 mm
- Adancimea de tăiere la 90°:62 mm
- Alimentare:cablu
- Diametrul al pânzei:185 mm
- Diametrul int. al pânzei:20 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.6 kg
- Laser:nu
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:1600 W
- Turația in gol:4500 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adancimea de tăiere la 45° | 40 mm |
| Adancimea de tăiere la 90° | 62 mm |
| Alimentare | cablu |
| Diametrul al pânzei | 185 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 20 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.6 kg |
| Laser | nu |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 1600 W |
| Turația in gol | 4500 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






