Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31798
- Articol:A1579362
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adancimea de tăiere la 45°:48 mm
- Adancimea de tăiere la 90°:64 mm
- Alimentare:priză
- Diametrul al pânzei:185 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.4 kg
- Lungime cablu de alimentare:3 m
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:1500 W
- Turația in gol:6000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adancimea de tăiere la 45° | 48 mm |
| Adancimea de tăiere la 90° | 64 mm |
| Alimentare | priză |
| Diametrul al pânzei | 185 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.4 kg |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 1500 W |
| Turația in gol | 6000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

