Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31799
- Articol:A467808
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:cablu
- Diametrul al pânzei:115 mm
- Diametrul int. al pânzei:22.23 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.18 kg
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:1200 W
- Turația in gol:12000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | cablu |
| Diametrul al pânzei | 115 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 22.23 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.18 kg |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 1200 W |
| Turația in gol | 12000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




