Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31177
- Articol:A1825095
- Disponibilitate:În stock99
- Acumulator:Li-ion
- Adancimea de tăiere la 45°:43 mm
- Adancimea de tăiere la 90°:62 mm
- Alimentare:acumulator
- Altele:fără acumulator și încărcător
- Diametrul al pânzei:185 mm
- Diametrul int. al pânzei:20 mm
- Garanție:12 luni
- LED iluminare:da
- Producător:Tolsen
- Tensiunea bateriei:20 V
- Turația in gol:3800 min‾¹
- Arată toate specificatiile
2.961 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 557 Lei / lună |
310 Lei / lună |
228 Lei / lună |
187 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Acumulator | Li-ion |
| Adancimea de tăiere la 45° | 43 mm |
| Adancimea de tăiere la 90° | 62 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Altele | fără acumulator și încărcător |
| Diametrul al pânzei | 185 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 20 mm |
| Garanție | 12 luni |
| LED iluminare | da |
| Producător | Tolsen |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Turația in gol | 3800 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







