Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29843
- Articol:A1159242
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator:Li-ion / 18 V
- Adancimea de tăiere la 45°:41 mm
- Adancimea de tăiere la 90°:57 mm
- Alimentare:acumulator
- Altele:fara baterie
- Diametrul al pânzei:165 mm
- Diametrul int. al pânzei:20 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.3 kg
- Producător:Interskol
- Turația in gol:5000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acumulator | Li-ion / 18 V |
| Adancimea de tăiere la 45° | 41 mm |
| Adancimea de tăiere la 90° | 57 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Altele | fara baterie |
| Diametrul al pânzei | 165 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 20 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.3 kg |
| Producător | Interskol |
| Turația in gol | 5000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





