Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29844
- Articol:A641826
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adancimea de tăiere la 45°:38 mm
- Adancimea de tăiere la 90°:55 mm
- Alimentare:cablu
- Diametrul al pânzei:165 mm
- Diametrul int. al pânzei:20 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.2 kg
- Producător:Interskol
- Puterea absorbită:1200 W
- Turația in gol:4700 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adancimea de tăiere la 45° | 38 mm |
| Adancimea de tăiere la 90° | 55 mm |
| Alimentare | cablu |
| Diametrul al pânzei | 165 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 20 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.2 kg |
| Producător | Interskol |
| Puterea absorbită | 1200 W |
| Turația in gol | 4700 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






