Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30215
- Articol:A874287
- Disponibilitate:În stock99
- Adancimea de tăiere la 90°:57 mm
- Alimentare:cablu
- Diametrul al pânzei:165 mm
- Diametrul int. al pânzei:20 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.6 kg
- Laser:da
- Producător:Graphite
- Puterea absorbită:1200 W
- Turația in gol:5200 min‾¹
- Arată toate specificatiile
3.795 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 714 Lei / lună |
398 Lei / lună |
293 Lei / lună |
240 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adancimea de tăiere la 90° | 57 mm |
| Alimentare | cablu |
| Diametrul al pânzei | 165 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 20 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.6 kg |
| Laser | da |
| Producător | Graphite |
| Puterea absorbită | 1200 W |
| Turația in gol | 5200 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




