Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30217
- Articol:A1355391
- Disponibilitate:În stock99
- Adancimea de tăiere la 45°:49 mm
- Adancimea de tăiere la 90°:73 mm
- Alimentare:cablu
- Diametrul al pânzei:210 mm
- Diametrul int. al pânzei:30 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:5.5 kg
- Producător:Graphite
- Puterea absorbită:1800 W
- Turația in gol:5000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
3.199 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 602 Lei / lună |
335 Lei / lună |
247 Lei / lună |
202 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adancimea de tăiere la 45° | 49 mm |
| Adancimea de tăiere la 90° | 73 mm |
| Alimentare | cablu |
| Diametrul al pânzei | 210 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 30 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 5.5 kg |
| Producător | Graphite |
| Puterea absorbită | 1800 W |
| Turația in gol | 5000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa








