Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30214
- Articol:A603039
- Disponibilitate:În stock99
- Acumulator:Li-ion / 18 V
- Adancimea de tăiere la 45°:36 mm
- Adancimea de tăiere la 90°:48 mm
- Alimentare:acumulator
- Altele:acumulator, încărcător și case nu sunt incluse , 325x260 mm
- Diametrul al pânzei:150 mm
- Diametrul int. al pânzei:10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.5 kg
- Laser:nu
- Producător:Graphite
- Turația in gol:4200 min‾¹
- Arată toate specificatiile
1.905 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 358 Lei / lună |
200 Lei / lună |
147 Lei / lună |
120 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Acumulator | Li-ion / 18 V |
| Adancimea de tăiere la 45° | 36 mm |
| Adancimea de tăiere la 90° | 48 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Altele | acumulator, încărcător și case nu sunt incluse , 325x260 mm |
| Diametrul al pânzei | 150 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.5 kg |
| Laser | nu |
| Producător | Graphite |
| Turația in gol | 4200 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa








