Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29848
- Articol:A641853
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea maximală de rebating:15 mm
- Adâncimea rindeluirii:2.5 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.8 kg
- Lățimea rindeluirii:102 mm
- Numărul de rotații:11000 rot/min
- Producător:Interskol
- Putere:1100 W
- Tip:plan
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea maximală de rebating | 15 mm |
| Adâncimea rindeluirii | 2.5 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.8 kg |
| Lățimea rindeluirii | 102 mm |
| Numărul de rotații | 11000 rot/min |
| Producător | Interskol |
| Putere | 1100 W |
| Tip | plan |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





