Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30234
- Articol:A241512
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncimea rindeluirii:3 mm
- Alimentare:priza
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.1 kg
- Lățimea rindeluirii:82 mm
- Numărul de rotații:16500 rot/min
- Producător:Graphite
- Putere:850 W
- Tip:plan
- Arată toate specificatiile
1.270 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 239 Lei / lună |
133 Lei / lună |
98 Lei / lună |
80 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea rindeluirii | 3 mm |
| Alimentare | priza |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.1 kg |
| Lățimea rindeluirii | 82 mm |
| Numărul de rotații | 16500 rot/min |
| Producător | Graphite |
| Putere | 850 W |
| Tip | plan |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



