Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11060
- Articol:43.453.20
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncimea maximală de rebating :3 mm
- Adâncimea rindeluirii :3 mm
- Dimensiuni :37х18.5х20 cm
- Lățimea rindeluirii :82 mm
- Numărul de rotații :15000 rot/min
- Putere :900 W
- Tip :rindea
- Voltaj :220 V
- Arată toate specificatiile
1.839 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 346 Lei / lună |
193 Lei / lună |
142 Lei / lună |
116 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea maximală de rebating | 3 mm |
| Adâncimea rindeluirii | 3 mm |
| Dimensiuni | 37х18.5х20 cm |
| Lățimea rindeluirii | 82 mm |
| Numărul de rotații | 15000 rot/min |
| Putere | 900 W |
| Tip | rindea |
| Voltaj | 220 V |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






