Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31726
- Articol:A472284
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acționare:manual
- Greutate:16.5 kg
- Înălțimea de ridicare:12 m
- Instalare:mobilă
- Mecanismul de tracțiune:lanț
- Numărul de frânghii (lanțuri):1
- Producător:Villager
- Putere motorului:900 W
- Rata de urcare:0.13 m/sec
- Tip:troliu
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acționare | manual |
| Greutate | 16.5 kg |
| Înălțimea de ridicare | 12 m |
| Instalare | mobilă |
| Mecanismul de tracțiune | lanț |
| Numărul de frânghii (lanțuri) | 1 |
| Producător | Villager |
| Putere motorului | 900 W |
| Rata de urcare | 0.13 m/sec |
| Tip | troliu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


