Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30363
- Articol:A1686957
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator:Li-ion 18 V
- Ad. de tăiere în prof. metalice:50 mm
- Adâncime de tăiere în lemn:200 mm
- Alimentare:acumulator
- Garanție:12 luni
- Greutate:2 kg
- În plus:ferăstrău pentru lemn și fierăstrău pentru metal incluse
- Lungime cursă:28 mm
- Numărul de viteze:2
- Producător:DeToolz
- Turația in gol:3000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acumulator | Li-ion 18 V |
| Ad. de tăiere în prof. metalice | 50 mm |
| Adâncime de tăiere în lemn | 200 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2 kg |
| În plus | ferăstrău pentru lemn și fierăstrău pentru metal incluse |
| Lungime cursă | 28 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | DeToolz |
| Turația in gol | 3000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


