Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11144
- Articol:22.551.60
- Disponibilitate:În stock99
- Acționare :electric
- Înălțimea de ridicare :18 m
- Instalare :staționar
- Lungimea frânghie (lanț) :18 m
- Macara :1000 kg
- Mecanismul de tracțiune :cablu
- Numărul de frânghii (lanțuri) :1
- Putere motorului :1600 W
- Tip :funicular
- Arată toate specificatiile
7.596 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1430 Lei / lună |
797 Lei / lună |
586 Lei / lună |
481 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Acționare | electric |
| Înălțimea de ridicare | 18 m |
| Instalare | staționar |
| Lungimea frânghie (lanț) | 18 m |
| Macara | 1000 kg |
| Mecanismul de tracțiune | cablu |
| Numărul de frânghii (lanțuri) | 1 |
| Putere motorului | 1600 W |
| Tip | funicular |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa








