Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24774
- Articol:Z3578f5616
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate magazin :130
- Diametru cuie/capse :0.6 mm
- Dimensiuni :257x79x226 mm
- În plus :fără baterie și încărcător
- Lungimea maximă :35 mm
- Lungimea minimă :15 mm
- Tensiunea bateriei :18 V
- Tip :capsator cu acumulator
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Stapler Makita DPT353Z
- Tip capsator cu acumulator
- Tensiunea bateriei 18 V
- Diametru cuie/capse 0.6 mm
- Lungimea minimă 15 mm
- Lungimea maximă 35 mm
- Capacitate magazin 130
- Dimensiuni 257x79x226 mm
- Greutate 2.1 kg
- În plus fără baterie și încărcător
| Specificatii | |
| Capacitate magazin | 130 |
| Diametru cuie/capse | 0.6 mm |
| Dimensiuni | 257x79x226 mm |
| În plus | fără baterie și încărcător |
| Lungimea maximă | 35 mm |
| Lungimea minimă | 15 mm |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | capsator cu acumulator |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




