Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29541
- Articol:A714801
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate magazin:50
- Diametru cuie/capse:1.2 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:1.8 kg
- În plus:Reglarea forței de impact
- Lungimea maximă:32 mm
- Lungimea minimă:15 mm
- Producător:Hammer
- Tip:electric
- Tip de cuie/capse:90 , J
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate magazin | 50 |
| Diametru cuie/capse | 1.2 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 1.8 kg |
| În plus | Reglarea forței de impact |
| Lungimea maximă | 32 mm |
| Lungimea minimă | 15 mm |
| Producător | Hammer |
| Tip | electric |
| Tip de cuie/capse | 90 , J |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






