Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30065
- Articol:A1769406
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere (45°):60 mm
- Adâncime de tăiere (90°):85 mm
- Diametrul ext. al discului:300 mm
- Dimensiuni:2780x900x1280 mm
- Dimensiuni masă:2055х625 mm
- Garanție:24 luni
- Greutate:103 kg
- Indicator laser:da
- Lungimea de taiere maximă:2000 mm
- Material de prelucrare:piatră , cărămidă , marmură
- Orificiu pânză de ferăstrău:25.4 mm
- Producător:Battipav
- Putere:2200 W
- Tip:electric
- Turația în gol:2800 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (45°) | 60 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 85 mm |
| Diametrul ext. al discului | 300 mm |
| Dimensiuni | 2780x900x1280 mm |
| Dimensiuni masă | 2055х625 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutate | 103 kg |
| Indicator laser | da |
| Lungimea de taiere maximă | 2000 mm |
| Material de prelucrare | piatră , cărămidă , marmură |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Producător | Battipav |
| Putere | 2200 W |
| Tip | electric |
| Turația în gol | 2800 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
