Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30074
- Articol:A1769250
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere (90°):135 mm
- Diametrul ext. al discului:400 mm
- Dimensiuni masă:442х520 mm
- Greutate:73 kg
- Indicator laser:da
- Lungimea de taiere maximă:550 mm
- Material de prelucrare:piatră , placă ceramică , cărămidă
- Orificiu pânză de ferăstrău:25.4 mm
- Producător:Battipav
- Putere:2800 W
- Tip:electric
- Turația în gol:2800 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (90°) | 135 mm |
| Diametrul ext. al discului | 400 mm |
| Dimensiuni masă | 442х520 mm |
| Greutate | 73 kg |
| Indicator laser | da |
| Lungimea de taiere maximă | 550 mm |
| Material de prelucrare | piatră , placă ceramică , cărămidă |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Producător | Battipav |
| Putere | 2800 W |
| Tip | electric |
| Turația în gol | 2800 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


