Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30068
- Articol:A1619844
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere (45°):80 mm
- Adâncime de tăiere (90°):110 mm
- Diametrul ext. al discului:350 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:62.5 kg
- În plus:faianta , gresie portelanata , beton , caramida
- Lungimea de taiere maximă:800 mm
- Orificiu pânză de ferăstrău:25.4 mm
- Producător:Battipav
- Putere:2200 W
- Tip:electric
- Turația în gol:2800 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (45°) | 80 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 110 mm |
| Diametrul ext. al discului | 350 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 62.5 kg |
| În plus | faianta , gresie portelanata , beton , caramida |
| Lungimea de taiere maximă | 800 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Producător | Battipav |
| Putere | 2200 W |
| Tip | electric |
| Turația în gol | 2800 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa