Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:12573
- Articol:f9237463
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncime de tăiere (45°) :27 mm
- Adâncime de tăiere (90°) :35 mm
- Diametrul ext. al discului :200 mm
- Dimensiuni masă :790x390 mm
- Lungimea de taiere maximă :625 mm
- Material de prelucrare :țiglă
- Orificiu pânză de ferăstrău :25.4 mm
- Putere :900 W
- Tip :electric
- Turația în gol :2950 min-1
- Arată toate specificatiile
5.600 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1054 Lei / lună |
588 Lei / lună |
432 Lei / lună |
354 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Masina de taiat placi ceramice Stark TC-790-200 Profi este special proiectata pentru taierea placilor ceramice, ideala pentru gresie si faianta, si este echipata standard cu sistem de stropire cu apa cu pompa submersibila, pentru taiere umeda. Bazinul cu apa din PVC din echiparea standard este mobil si permite colectarea apei dupa taiere (circuit inchis de apa). Ansamblul de taiere format din motorul electric pe care este montat discul diamantat culiseaza pe toata lungimea profilului orizontal de aluminiu fiind sprijinit prin rulmenti laterali pentru usurinta in exploatare. Greutatea mașinii 26 kg.
Specificații tehnice
- Putere nominala 900 W
- Gradul inclinarii 45°
- Diametru pânză/interior 25.4 mm
- Dimensiunile mesei 790*390 mm
- Diametru pânză/exterior 200 mm
- Adancime de taiere 90° 35 mm
- Lungimea maximala de taiere 625 mm
- Adancime de taiere 45° 27 mm
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (45°) | 27 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 35 mm |
| Diametrul ext. al discului | 200 mm |
| Dimensiuni masă | 790x390 mm |
| Lungimea de taiere maximă | 625 mm |
| Material de prelucrare | țiglă |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Putere | 900 W |
| Tip | electric |
| Turația în gol | 2950 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa








