Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11107
- Articol:5bd26dde
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere (45°) :22 mm
- Adâncime de tăiere (90°) :35 mm
- Diametrul ext. al discului :180 mm
- Dimensiuni masă :360х330 mm
- Lungimea de taiere maximă :340 mm
- Material de prelucrare :placi ceramice
- Orificiu pânză de ferăstrău :25.4 mm
- Putere :600 W
- Tip :electric
- Turația în gol :2950 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Dispozitivul de tăiat gresie Einhell TC-TC 618 este conceput pentru tăierea precisă a plăcilor ceramice mici și medii de toate tipurile, a căror grosime nu depășește 35 mm la 90° și 12 mm la 45°. Mașina de tăiat faianță este echipată cu un motor electric de 600 W și este echipată cu un disc de tăiere diamant de 180 mm, care este răcit într-un recipient special cu apă. Pentru a asigura siguranța operatorului în timpul funcționării, este prevăzută o husă de protecție specială. Dispozitivul de tăiat țiglă are o masă mică, dar foarte convenabilă, care vă permite să fixați în siguranță țigla tăiată.
Specificații Mașină de tăiat țiglă Einhell TH-TC 618
- Tip electric
- Putere 600 W
- Turația în gol 2950 min-1
- Diametrul ext. al discului 180 mm
- Orificiu pânză de ferăstrău 25.4 mm
- Lungimea de taiere maximă 340 mm
- Adâncime de tăiere (90°) 35 mm
- Adâncime de tăiere (45°) 22 mm
- Material de prelucrare placi ceramice , piatra
- Dimensiuni masă 360х330 mm
- Greutate 10.5 kg
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (45°) | 22 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 35 mm |
| Diametrul ext. al discului | 180 mm |
| Dimensiuni masă | 360х330 mm |
| Lungimea de taiere maximă | 340 mm |
| Material de prelucrare | placi ceramice |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Putere | 600 W |
| Tip | electric |
| Turația în gol | 2950 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






