Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31738
- Articol:A467799
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:retea
- Capacitate de tăiere la 0° (90°):85x300 mm
- Capacitate de tăiere, unghiul de înclinare 45°:45x210 mm
- Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45°:85x210 mm
- Caracteristici și funcții:marcator laser
- Diametru alezaj:25.4 mm
- Diametrul ext. al discului:255 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:19.5 kg
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:1900 W
- Turația în gol:4700 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | retea |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 85x300 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul de înclinare 45° | 45x210 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45° | 85x210 mm |
| Caracteristici și funcții | marcator laser |
| Diametru alezaj | 25.4 mm |
| Diametrul ext. al discului | 255 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 19.5 kg |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 1900 W |
| Turația în gol | 4700 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





