Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:12571
- Articol:59738b43
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° :60 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° :105 mm
- Alimentare :retea
- Diametrul ext. al discului :305 mm
- Greutatea :18 kg
- Laser marker :este
- Puterea absorbită :2000 W
- Turația în gol :3800 min-1
- Unghiul de înclinare :45 °
- Unghiul diagonal (dreapta) :45 °
- Unghiul diagonal (stânga) :45 °
- Arată toate specificatiile
8.650 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1629 Lei / lună |
908 Lei / lună |
667 Lei / lună |
547 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Fierăstrău de debitat și șanfrenat Stark MS2030 (180320300) - este un fierăstrău unic de tăiat cu un sistem de curea, se înclină în ambele direcții pentru a executa tăierea longitudinală, transversală și oblică a produselor din lemn și, în funcție de echipamentul utilizat, poate tăia metale neferoase și plastic. Datorită marcajului cu laser, execută o tăiere corectă și uniformă la orice unghi, funcția de tragere facilitează munca sculei, permițând, prin fixarea piesei de prelucrat, efectuarea de diferite tăieturi.
Specificații tehnice
- Putere nominală 2000 W
- Lățime de tăiere 90° 335 mm
- Diametru pânză / interior 30 mm
- Latime de tăiere 45° 235 mm
- Diametru pânză / exterior 305 mm
- Adâncime de tăiere 90° 105 mm
- Greutate (EPTA) 18 kg
- Adâncime de tăiere 45° 60 mm
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 60 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 105 mm |
| Alimentare | retea |
| Diametrul ext. al discului | 305 mm |
| Greutatea | 18 kg |
| Laser marker | este |
| Puterea absorbită | 2000 W |
| Turația în gol | 3800 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 45 ° |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa








