Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24747
- Articol:Z37297ef89
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° :55 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° :91 mm
- Alimentare :acumulator
- Diametru alezaj :60 mm
- Diametrul ext. al discului :260 mm
- Greutatea :20 kg
- Latime de taiere :310 mm
- Nivelul de zgomot :103 dB
- Puterea absorbită :1430 W
- Turația în gol :4300 min-1
- Unghiul de înclinare :45 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Fierastrău pentru taieri inclina Makita LS1018LN
- Puterea absorbită 1430 W
- Turația în gol 4300 min-1
- Diametrul ext. al discului 260 mm
- Alimentare acumulator
- Diametru alezaj 60 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° 91 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° 55 мм
- Latime de taiere 310 mm
- Unghiul de înclinare 45 °
- Nivelul de zgomot 103 dB
- Greutatea 20 kg
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 55 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 91 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Diametru alezaj | 60 mm |
| Diametrul ext. al discului | 260 mm |
| Greutatea | 20 kg |
| Latime de taiere | 310 mm |
| Nivelul de zgomot | 103 dB |
| Puterea absorbită | 1430 W |
| Turația în gol | 4300 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

