Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24724
- Articol:Z58f9dabb5
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator :2x Li-ion / 18 V
- Alimentare :acumulator
- Capacitate de tăiere la 0° (90°) :52x300 mm
- Capacitate de tăiere, unghiul de înclinare 45° :40x212 mm
- Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45° :52x212 mm
- Diametru alezaj :20 mm
- Diametrul ext. al discului :190 mm
- Greutatea :13.7 kg
- Turația în gol :5700 min-1
- Unghiul de înclinare :45 °
- Unghiul diagonal (dreapta) :47 °
- Unghiul diagonal (stânga) :57 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Fierastrău pentru taieri inclina Makita DLS714Z
- Turația în gol 5700 min-1
- Diametrul ext. al discului 190 mm
- Alimentare acumulator
- Acumulator 2x Li-ion / 18 V
- Diametru alezaj 20 mm
- Capacitate de tăiere la 0° (90°) 52x300 mm
- Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45° 52x212 mm
- Capacitate de tăiere, unghiul de înclinare 45° 40x212 mm
- Unghiul diagonal (stânga) 57 °
- Unghiul diagonal (dreapta) 47 °
- Unghiul de înclinare 45 °
- Greutatea 13.7 kg
| Specificatii | |
| Acumulator | 2x Li-ion / 18 V |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 52x300 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul de înclinare 45° | 40x212 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45° | 52x212 mm |
| Diametru alezaj | 20 mm |
| Diametrul ext. al discului | 190 mm |
| Greutatea | 13.7 kg |
| Turația în gol | 5700 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 47 ° |
| Unghiul diagonal (stânga) | 57 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa