Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24829
- Articol:Z53e03aced
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator :2x Li-ion / 18 V
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° :52 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° :52 mm
- Alimentare :acumulator
- Caracteristici și funcții :Fără acumuloatore, încărcător și case
- Diametru alezaj :20 mm
- Diametrul ext. al discului :190 mm
- Greutatea :13.5 kg
- Latime de taiere :300 mm
- Nivelul de zgomot :97 dB
- Turația în gol :5700 min-1
- Unghiul de înclinare :45 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Fierastrău pentru taieri inclina Makita DLS714NZ
- Turația în gol 5700 min-1
- Diametrul ext. al discului 190 mm
- Alimentare acumulator
- Acumulator 2x Li-ion / 18 V
- Diametru alezaj 20 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° 52 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° 52 мм
- Latime de taiere 300 mm
- Unghiul de înclinare 45 °
- Nivelul de zgomot 97 dB
- Greutatea 13.5 kg
- Caracteristici și funcții Fără acumuloatore, încărcător și case
| Specificatii | |
| Acumulator | 2x Li-ion / 18 V |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 52 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 52 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Caracteristici și funcții | Fără acumuloatore, încărcător și case |
| Diametru alezaj | 20 mm |
| Diametrul ext. al discului | 190 mm |
| Greutatea | 13.5 kg |
| Latime de taiere | 300 mm |
| Nivelul de zgomot | 97 dB |
| Turația în gol | 5700 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







