Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24792
- Articol:Zdb9fdd1fa
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator :Li-ion 18V
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° :25 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° :52 mm
- Alimentare :acumulator
- Caracteristici și funcții :Fără acumuloatore, încărcător și case
- Diametru alezaj :20 mm
- Diametrul ext. al discului :190 mm
- Greutatea :12.7 kg
- Turația în gol :2500 min-1
- Unghiul diagonal (dreapta) :5 °
- Unghiul diagonal (stânga) :45 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Fierastrău pentru taieri inclina Makita DLS713NZ
- Turația în gol 2500 min-1
- Diametrul ext. al discului 190 mm
- Alimentare acumulator
- Acumulator Li-ion 18V
- Diametru alezaj 20 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° 52 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° 25 мм
- Unghiul diagonal (stânga) 45 °
- Unghiul diagonal (dreapta) 5 °
- Greutatea 12.7 kg
Caracteristici și funcții Fără acumuloatore, încărcător și case
| Specificatii | |
| Acumulator | Li-ion 18V |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 25 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 52 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Caracteristici și funcții | Fără acumuloatore, încărcător și case |
| Diametru alezaj | 20 mm |
| Diametrul ext. al discului | 190 mm |
| Greutatea | 12.7 kg |
| Turația în gol | 2500 min-1 |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 5 ° |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







